skocz do treści skocz do menu

Teraz Nieruchomości

terazinfo.pl

Polecamy - Profesjonalna Zarządca Nieruchomości MAXUS

Inne serwisy Teraz


Usługi / Biura nieruchomości

Powrót do listy

rednet24 Agencja Nieruchomości


Informacje ogólne

22 321 55 55
http://www.rednet24.pl
artur.walczak@rednetproperty.com
mazowieckie
02-134 Warszawa
Wiśniowy Business Park
Budynek C
1-go Sierpnia 6a

Szczegóły

Opis

RedNet 24 Agencja Nieruchomości powstała w 2006 roku w wyniku rosnącego zapotrzebowania ze strony klientów redNet Property Group - polskiej firmy działającej na rynku od 2001 roku, która stała się międzynarodową platformą współpracy profesjonalistów skupionych wokół rynków nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce i w krajach Europy Środkowo–Wschodniej.

Spółka zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, firm oraz deweloperów.

Dzięki nowatorskiemu i kompleksowemu podejściu do kwestii obrotu nieruchomościami i wdrażaniu nowoczesnych procedur zapewniamy naszym klientom szybką i skuteczną obsługę, możliwość wyszukania nieruchomości na rynku wtórnym jak i wprost od dewelopera.

Inwestorom oferujemy kompleksowy zakres usług w dziedzinie inwestycji mieszkaniowych. Nasza znajomość lokalnych rynków nieruchomości daje nam możliwość rozpoczęcia działalności doradczej na każdym etapie projektu: od wyszukania działki pod inwestycję, kredytowanie, poprzez analizy rynku i symulację sprzedaży, aż do procesu sprzedażowego i otwarcia biur sprzedaży.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie propozycjami zagranicznych inwestycji pośród Klientów naszego Klubu Inwestora zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę redNet24 i z dniem 1 września 2007 roku uruchomiliśmy nasz najnowszy, dotychczas niespotykany w strukturach innych agencji nieruchomości na polskim rynku – Dział Sprzedaży Zagranicznych Inwestycji Mieszkaniowych.

redNet24 działa aktywnie w większych miastach Polski: Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin. W miejscach gdzie nie posiadamy swoich przedstawicielstw docieramy do klienta dzięki naszemu portalowi nieruchomości http://www.tabelaofert.pl, lub poprzez cykliczną organizację Targów Mieszkaniowych dwa razy w roku.

Powrót do listy