skocz do treści skocz do menu

Teraz Nieruchomości

terazinfo.pl

Polecamy - Profesjonalna Zarządca Nieruchomości MAXUS

Inne serwisy Teraz


Oferty deweloperów / Domy

Powrót do listy

WICHROWE WZGÓRZA I


Informacje ogólne

0 12 294 55 05
http://www.kgi.krakow.pl
biuro@kgi.krakow.pl
małopolskie
Kraków
Bibice
Wichrowe Wzgórza I

Szczegóły

148.00 m2
400.00 m2
4
Bliźniak
Parter

Pozostałe informacje

2008-03-28

Opis

Inwestycja „Wichrowe Wzgórza I” to kompleks czterech domów jednorodzinnych 2-lokalowych (typu „bliźniak”) położonych w malowniczej części Bibic (gmina Zielonki) od strony Krakowa (tzw. Marszowiec). Bliskość centrum (zaledwie 9 km od Rynku Głównego) oraz bardzo dobry dojazd do Centrum ul. Marszowiecką i Dożynkową lub alternatywnie przez Węgrzce, Zielonki lub Tonie daje możliwość szybkiego przemieszczania się i ominięcia „korków drogowych”.
Kompleks „Wichrowe Wzgórza I” położony jest na wschodnim stoku wzniesienia przez które przechodzi ul. Marszowiecka, które to wzniesienie skutecznie osłania go od wiatrów zachodnich. Do domów, wzdłuż północnej granicy działek, prowadzi kamienna droga wybudowana jeszcze przez Austriaków. Droga ta, mająca obecnie status drogi gminnej i będąca jednocześnie fragmentem malowniczej trasy rowerowej, wiedzie do zabudowań pobliskiego fortu „Bibice”. Na całej jej długości rosną kilkudziesięcioletnie drzewa, które dodatkowo dodają uroku otoczeniu. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się zabudowania kolejnego fortu "Zielonki" i wiele terenów do długich spacerów i pieszych wycieczek.  
Kompleks "Wichrowe Wzgórza I" znajduje się na terenie otuliny Jurajskiego Parku Krajobrazowego co gwarantuje, że w sąsiedztwie będą mogły powstawać tylko domy jednorodzinne o niskiej zabudowie. Jednocześnie jest on położony ponad 60 m nad poziomem Wisły czego efektem jest wspaniały widok roztaczający się na Kraków i Pogórze Beskidzkie. W całej okazałości widać Zamek Wawelski oraz wieże większości kościołów krakowskich. Nie ma wiec przesady w stwierdzeniu, że kupując dom na Wichrowych Wzgórzach stajemy się właścicielem domu z widokiem na Wawel.
Przy ul. Marszowieckiej znajduje się pętla autobusu linii 115 (415), który kursuje przez Nowy Kleparz i Rondo Mogilskie do Krakowskiej Szkoły Wyższej. Centrum Zielonek znajduje się w odległości 2 km, a centrum Bibic w odległości 1 km. Natomiast kompleks handlowy przy ul. Mackiewicza ELEA (dawna Billa) oddalony jest zaledwie niewiele ponad 3 km.
Inwestycja jest już w trakcie realizacji. Przewidywany termin jej zakończenia, tzn. doprowadzenia do stanu deweloperskiego to II kwartału 2008.

http://www.kgi.krakow.pl

Powrót do listy