skocz do treści skocz do menu

Teraz Nieruchomości

terazinfo.pl

Polecamy - Profesjonalna Zarządca Nieruchomości MAXUS

Inne serwisy Teraz


Usługi / Biura nieruchomości

Powrót do listy

INWESTOR GENERALNY WYKONAWCA PBHT "Edmund Leś"


Informacje ogólne

012 635 85 45
www.edmund-les.com.pl
mieszkania.les@onet.eu
małopolskie
ul. Weryhy-Darowskiego

Szczegóły

Opis

Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowo - Transportowe EDMUND LEŚ. Aktualnie Firma podejmuje dalsze wysiłki zmierzające do intensywniejszego rozwoju tego kierunku działalności. W najbliższym czasie w sprzedaży będą mieszkania w ciekawych lokalizacjach w Krakowie min.: budynek mieszkalny przy ul. Ładny, oraz ul. Dobrego Pasterza.

Podczas realizacji poszczególnych inwestycji staramy się korzystać z materiałów budowlanych o wysokiej jakości. Doceniamy przede wszystkim producentów, których produkty posiadają wysokie parametry i cieszą się dobrą opinią zarówno wśród wykonawców, jak i użytkowników mieszkań.

W ciągu tych minionych lat udało się nam nawiązać dobrą współpracą z wieloma Firmami produkującymi materiały budowlane. Do tych najbardziej dla nas znaczących należą: WIENERBERGER Ceramika Budowlana, TERRANOVA, BAUMIT, SCHIEDEL, SEMMELROCK.

W najbliższym czasie rozpoczniemy sprzedaż mieszkań (bynynek 7), w Enklawie Bronowickiej Kraków - Mydlniki ul. Weryhy-Darowskiego (boczna Balickiej).

Enklawa Bronowicka to osiedle położone w Krakowie - Mydlnikach, złożone z niskich, kameralnych budynków, zlokalizowanych w zasięgu Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd w ciągu kilku minut zarówno od strony os. Widok jak i autostrady Kraków-Katowice. Bliskość szkoły, poczty, kościoła, sklepów, wielu linii autobusowych a równocześnie początek szlaków turystyki pieszej i rowerowej, zapewnią możliwość wygodnego życia i rekreacji.

  • m_20071122121736img39.jpg
  • m_20071122121526img19.jpg
  • m_20071122121527img88.jpg
Powrót do listy