skocz do treści skocz do menu

Teraz Nieruchomości

terazinfo.pl

Polecamy - Profesjonalna Zarządca Nieruchomości MAXUS

Inne serwisy Teraz


Oferty deweloperów / Domy

Powrót do listy

ZAKRZOWIECKA II


Informacje ogólne

012 421 37 57
http://www.avalon-krakow.pl
biuro@avalon-krakow.pl
małopolskie
Kraków

Pozostałe informacje

2007-08-21

Opis

Z przyjemnością informujemy Państwa o kolejnej inwestycji planowanej w malowniczym rejonie Skałek Twardowskiego. Okolice stanowią: Zakrzowiecki Rezerwat Przyrody, Rezerwat Skotnicki, a przede wszystkim godny uwagi Zalew Zakrzówek.

Oprócz walorów przyrodniczych, w okolicy można także skorzystać z wielu propozycji rekreacyjnych : powstające korty tenisowe, ośrodek jeździecki, Centrum Nurkowe Kraken czy tereny wspinaczkowe na Zakrzówku. W pobliżu znajduje się także centrum handlowe Tesco oraz III Campus UJ. Jest to doskonała lokalizacja dla osób pragnących odetchnąć od pracy, a jednocześnie w dogodny i szybki sposób dojeżdżać do centrum miasta.

Kameralne osiedle składać się będzie z dwóch trzykondygnacyjnych budynków oraz domku dla czterech rodzin. Teren będzie ogrodzony i wypełniony zielenią. Zaprojektowane przez nas budynki charakteryzuje ciekawa i nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz wysoka jakość materiałów i nowoczesna technologia wykonania, gwarantująca mieszkańcom komfort użytkowania.
Termin oddania mieszkań - IV kwartał 2008

Rzuty mieszkań wraz z cenami dostępne pod adresem :

http://www.avalon-krakow.pl/index.php?modul=cennik&id=7&blok=0

W sprzedaży w chwili obecnej jest dostępny budynek B1 i B2.

Powrót do listy